چگونه "جریان" بهتری در منزلمان داشته باشیم؟

چگونه "جریان" بهتری در منزلمان داشته باشیم؟
بدون نظر

طراحی داخلی منزل را میتوان با یک جفت کفش مقایسه کرد!  اگر شما یک جفت کفش خوب به پا داشته باشید حتی وجود آن را روی پایتان احساس نمی‌کنید. ولی اگر بر خلاف این باشد در هر قدمی که برمی‌دارید کفش شما را اذیت خواهد کرد. "جریان" داخل منزل نیز به همین صورت است! در ادامه  با حیطه همراه باشید.


چگونه


ما برای شما راه‌هایی جهت بهتر شدن "جریان" منزلتان ارائه کرده‌ایم:

اتاق ناهارخوری:

برای ایجاد فضای کافی جهت گردش اطراف میز ناهار خوری، فاصله ۹۱ سانتی متری بین صندلی‌ها و دیوار الزامی است. بین میز و ورودی اتاق حداقل ۱۲۲ سانتی متر فاصله قرار دهید تا ورود و خروج افراد با مشکل مواجه نشود. همچنین اگر فضای شما اجازه داشتن یک میز بزرگ را به شما نمی‌دهد، از میزهایی که طول متغیر دارند استفاده کنید تا هم در پذیرایی از افراد دچار مشکل نشوید و هم فضای اتاق را از دست ندهید.


چگونه


اتاق خواب:

در هر سمتی از تخت باید فضای خالی کافی وجود داشته باشد. فاصله ۷۶ تا ۹۱ سانتی متری بهترین فاصله است. همچنین سعی کنید فاصله بین پایین تخت و درب اتاق را خالی از اثاثیه بگذارید تا ورود و خروج به اتاق با مشکل همراه نباشد. در اتاق‌های کوچک بهترین کار این است که طبقه ای را در دیوار پشتی تخت تعبیه کنید تا وسایل مورد نیاز روی آن جای بگیرند و فضای اتاق اشغال نشود.


چگونه

چگونه

اتاق نشیمن :

اگر اتاق نشیمن کوچکی دارید، بهترین کار برای ایجاد جریان مناسب در فضا، استفاده از یک میز وسط گرد و یا بدون لبه است. همچنین در فضای کوچک، بهتر است که از اثاثیه با اندازه کوچکتر استفاده کنید.


چگونه

چگونه

چگونه

آشپزخانه:

برای حفظ جریان مناسب در آشپزخانه، به مسائل زیادی باید توجه شود. یکی از مهم‌ترین این مسائل وجود فاصله کافی بین کابینت‌ها و میز آشپزخانه است. فاصله ۱۰۷ سانتی متری حداقل فاصله مناسب برای این مورد است.


چگونه

چگونه

راهرو اتاق‌ها:

بهتر است که راهرو بین اتاق‌ها خالی از هر وسیله‌ای باشد. اگر در هنگام راه رفتن در منزلتان مدام در حال چرخیدن و عبور از بین وسایل هستید، بهتر است که بازنگری در چیدمان منزلتان داشته باشد!


چگونه

جریان مثبت در منزل:

گرچه ممکن است عجیب به نظر برسد، اما اگر در منزل شما "جریان" مناسب و بدون مانعی وجود داشته باشد، این جریان حتی روی خلق‌وخوی روزانه شما هم می‌تواند تأثیرگذار باشد! و احساس مثبتی را در مورد فضایی که در آن زندگی می‌کنید به شما القا کند. همین حالا دست‌به‌کار شوید!


چگونه

 

       

در حال بارگذاری

نظرات کاربران

{{c.fullName}}


عضویت
مقایسه کن {{compareList.length.toString().toFaDigit()}}