ریپورتاژ: آشنایی با طراحی سه بعدی در گروه پاژین

ریپورتاژ: آشنایی با طراحی سه بعدی در گروه پاژین
بدون نظر

 

یکی از بخش های مهم پروژه های دکوراسیون داخلی طراحی سه بعدی است. معمولا یکی از درخواست ها از شرکت های دکوراسیون طراحی سه بعدی محیط پیش از اجرای آن می باشد. معمولا برای پروژه هایی که نیاز به طراحی دقیق، بازبینی کارفرما و همفکری طراح با وی پیش از اجرا و نو آوری دارد طراحی سه بعدی انجام می گردد. طراحی سه بعدی راه حلی مناسب برای نمایش نتیجه کار دکوراسیون یک مکان پیش از اجرا می باشد. از نرم افزارهای طراحی که در پارس ژرف آرایه مورد استفاده قرار میگیرد، نرم افزار اسکچاپ (Google Sketchup) و تری‌دی‌مکس (Autodesk 3d Studio Max)  می‌باشد. تاکنون بیش از صد طرح دکوراسیون داخلی منزل، اتاق خواب، اتاق کودک، رستوران، کافه ، اداری، لابی، فست فود و ویلایی توسط طراحان گروه پاژین طراحی شده و به مرحله اجرا در آمده است.


طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی کامل دکوراسیون داخلی ویلای مسکونی در لاهیجان

کارفرما: جناب آقای مولایی


می توان گفت اولین قدم برای ایجاد فضایی شیک و به روز طراحی آن فضا با نرم‌افزارهای کامپیوتری است. گروه پاژین با در دست داشتن گروهی از بهترین و خوش ذوق ترین طراحان، هر غیر ممکنی را ممکن می سازد. طراحان ما به محل مورد نظر شما آمده و عکس برداری ها و پلان برداری لازم را انجام می دهند. پس از مشورت و همفکری با کارفرما طرح مورد توافق کارفرما را برای دیزاین مکان شما طراحی می‌کنند.

به دلیل مراوده تنگاتنگ طراحان ما با اکیپ اجرایی، تمام طرح ها از نظر اجرایی بررسی گشته و هزینه اجرای هر طرح و متریال قابل استفاده نیز برای کارفرما محاسبه می شود.


طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی سه بعدی واحد مسکونی در گروه پاژین

کارفرما: جناب آقای بهری


نرم افزار تری دی مکس

تری دی مکس یک برنامه سه بعدی رایانه ای حرفه ای است که برای ساخت پویانمایی ها، مدل ها، بازی ها وتصاویر سه بعدی استفاده می شود. یکی از مهم ترین و بهترین نرم افزارها برای طراحی داخلی نیز نرم افزار تری دی مکس می باشد.

ویژگی بارز برنامه تری دی مكس انعطاف پذیری فوق العاده آن در مدلسازی است. معماران و طراحان داخلی می توانند از این برنامه برای پیش نمایش بناها و مدل هایی که هنوز ساخته نشده اند استفاده کنند. از دیگر قابلیت های این نرم افزار قابلیت انیمیشن سازی آن می باشد، طراح می تواند با کمک نرم افزار تری دی مکس محل کار یا زندگی شما را پویا نمایی کند، به طوریکه شما در محیط حرکت کرده و کارامدی محیط را با دیزاین جدید در نورهای مختلف بررسی کنید و به بهترین انتخاب برسید.


طراحی دکوراسیون داخلی


نرم افزار اسکچاپ

نرم افزار اسکچاپ از نرم افزارهای خوش ساخت و در عین حال قدرتمند، مفید و پرکاربرد سه بعدی سازی و تهیه پلان می باشد. اصول کار با اسکچاپ بر پایه سطح است، خطوط سطح را بوجود میآورد و سطوح حجم را بوجود می‌آورند. طراحی با اسکچاپ دقیق، با ابعاد و اندازه است. هزینه طراحی با اسکچاپ کمتر و انجام آن سریعتر از تری دی مکس است و رندر گیری از آن در زمان کنتری انجام می‌شود.


طراحی دکوراسیون داخلیطراحی دکوراسیون داخلی

طراحی سه بعدی منزل مسکونی در گروه پاژین

کارفرما: جناب آقای گودرزی


طراحی دکوراسیون داخلی

کارفرما: آقای نوخیز

طراحی دکوراسیون داخلی

کارفرما: آقای نظیفی

طراحی دکوراسیون داخلی

کارفرما: آقای نیکلایی


در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و یا مشاوره جهت شروع طراحی میتوانید با ما در تماس باشید.


 

 

 

       

در حال بارگذاری

نظرات کاربران

{{c.fullName}}


عضویت
مقایسه کن {{compareList.length.toString().toFaDigit()}}