کاغذ دیواری، معجزه‌ طراحی امروز

کاغذ دیواری، معجزه‌ طراحی امروز
بدون نظر

کاغذ دیواری یکی از راحت‌ترین، متنوع‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌های تغییر دکوراسیون می‌باشد. در این مقاله به بررسی مزایای این کار می‌پردازیم: 


۱- بهترین نتیجه در کمترین زمان 

زمان لازم برای رنگ‌آمیزی یک منزل مسکونی ۵ برابر زمان لازم برای نصب کاغذ دیواری در همان مکان است. نصب کاغذ دیواری برخلاف رنگ، رومالین، بلکا و پتینه نیازی به جمع‌آوری کل لوازم و ترک محل برای مدتی نسبتاً طولانی ندارد. تنها کافی است تمام لوازم را به میان اتاق منتقل کرده و دیوارها را خالی کنید. پروسه نصب کاغذ دیواری حداکثر یک تا دو روز زمان می‌برد. 


کاغذ دیواری، معجزه‌ طراحی امروز


۲- کاغذ دیواری ایجاد آلرژی نمی‌کند 

برای خانواده‌هایی که فرزند کوچک دارند و یا از بیمار در خانه نگهداری می‌کنند، کاغذ دیواری گزینه بسیار خوبی است، زیرا آلرژی‌زا نیست و حتی در حین نصب نیز می‌توان از چسبی استفاده کرد که فاقد بو و آلرژی‌زایی باشد. 


کاغذ دیواری، معجزه‌ طراحی امروز


۳- تغییری بزرگ حتی با استفاده از یک دیوار 

لازم نیست کل منزل یا محل کار خود را با کاغذ دیواری بپوشانید. می‌توانید در هر اتاق یک دیوار مستر (مثلاً دیوار پشت تلویزیون برای اتاق نشیمن) انتخاب کرده و آن را با کاغذ طراحی کنید. این روش مخصوصاً برای مکان‌هایی که رنگ‌آمیزی آن‌ها تمیز و قابل‌استفاده است و تنها یک یا چند دیوار نیاز به پوشش و یا رنگ‌آمیزی دارد، بهترین گزینه می‌باشد. 


کاغذ دیواری، معجزه‌ طراحی امروز


 ۴-به‌راحتی ست کنید

تنوع رنگ و طرح در کاغذ دیواری بسیار زیاد است و ست کردن آن با مبلمان و دکوراسیون منزل بسیار آسان است و نتیجه زیبایی خواهد داشت. در رنگ‌آمیزی شما با محدوده کوچک رنگی سروکار دارید و ترکیب رنگ‌ها و به دست آوردن رنگ دلخواه در آن کار سختی است؛ اما در کاغذ دیواری به‌راحتی می‌توانید متناسب با سلیقه و طراحی منزل یا محل کار خود، کاغذ دیواری موردنظر را پیدا کنید. 


کاغذ دیواری، معجزه‌ طراحی امروز


۵-تک بودن شما به‌وسیله یک کاغذ دیواری خاص 

با طرحی یونیک و ست کردن آن با پرده و مبلمان و کوسن‌ها فضایی تک و خاص در منزل خود ایجاد کرده و هر فضایی را متناسب با کاربرد آن فضا خاص و منحصربه‌فرد کنید. 


کاغذ دیواری، معجزه‌ طراحی امروز


 ۶- هزینه‌ای کوچک، نتیجه بزرگ 

 اگر احساس می‌کنید به تغییری بزرگ در محیط اطرافتان نیاز دارید اما بودجۀ بالایی ندارید، پیشنهاد اول و آخر ما کاغذ دیواری است. با استفاده از این ترفند می‌توانید با هزینه‌ای اندک خانۀ خود را شاد بروز کنید. 


کاغذ دیواری، معجزه‌ طراحی امروز


       

در حال بارگذاری

نظرات کاربران

{{c.fullName}}


عضویت
مقایسه کن {{compareList.length.toString().toFaDigit()}}