دنبال شوندگان ۵۸ کاربر

حسین علیپور
حسین علیپور

علاقه‌مند به مینیمالیسم

زهرا رشیدی
زهرا رشیدی

معمار یعنی خالق...

پرهام دهقانی
پرهام دهقانی

اینجانب مدیریت گروه پیمانکاری پاژین را بر عهده دارم و در حیطه تلاش در بهبود فضای ساخت و ساز و توجه به کیفیت و اجرای خاص پروژه های ساختمانی را دنبال میکنم. در صورت تمایل به مشاوره در زمینه پروژه های ساختمانی میتوانید با من در تماس باشید.

پارس ژرف آرایه (گروه پاژین)
پارس ژرف آرایه (گروه پاژین)

شرکت پارس ژرف آرایه در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را به شماره ثبت ۴۸۶۳۵۴ آغاز نموده است و در طول این مدت پروژه های مختلف پیمانکاری ساخت بنا و همچنین تغییرات گسترده دکوراسیون داخلی در واحدهای مسکونی، اداری و تجاری را در نقاط مختلف تهران و استان مازندران اجرا کرده است. با توجه به تجربیات گسترده خود در گذشته اکنون توان اجرای طرحها و ایده های خاص شما هموطنان را داریم. شعار ما آن است که بتوانیم آنچه را شما میخواهید به صورتی متفاوت و پیچیده تر انجام دهیم تا شما خاص باشید. در طول این سالها تخصص اصلی ما در امر اجرای دکوراسیون داخلی بوده است گرچه پروژه های ساخت موفقی را نیز پشت سر گذاشته ایم. در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان در تهران و مازندران(کل استان) با ما در تماس باشید. سعی میکنیم بهترین راه حل را باتوجه به سلایق، اهداف و شخصیت شما پیشنهاد دهیم.

نکیسا کریمی
نکیسا کریمی

من نکیسا کریمی هستم. کارشناسی ارشد فرهنگ و زبان های باستانی. تخصص اصلی و شغل فعلی من طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی است. سه سال در این زمینه فعالیت میکنم و علاقه زیادی به اجرای طراحی روز اروپایی و طراحی مینیمال دارم. از نظر من خانه بجز دیزاین و زیبایی نیاز به روح زندگی دارد...

آرمیتا شیخی
آرمیتا شیخی

من دانش آموزی علاقه مند به معماری هستم.

شرکت سازه گستران روهینا  آرسیس
شرکت سازه گستران روهینا آرسیس

شرکت سازه گستران روهینا آرسیس فعال در زمینه های عمرانی و معماری

سعیده اکبری
سعیده اکبری

من فوق لیسانس مهندسی صنایع غذایی هستم و در مورد مباحث ساختمان و زیبایی خانه و ایده های جذاب داخل خانه علاقه مندم.

فاطمه سلمانی
فاطمه سلمانی

من داشجوی رشته ریاضی کاربردی دانشگاه نوشیروانی بابل هستم و علاقه زیادی به مباحث معماری و دکوراسیون داخلی دارم.

متین کاشانی
متین کاشانی

دانشجوی ارشد IT هستم که علاقه زیادی به دکوراسیون و معماری دارم. دنبال ایده های متفاوت برای خونه آیندم هستم

مهدی حسینی
مهدی حسینی

فوق لیسانس معماری

تری دی مکس فارسی | سایت آموزش های فارسی
تری دی مکس فارسی | سایت آموزش های فارسی

جعفر صیدی هستم مدیر سایت تری دی مکس فارسی و آموزش های رایگان فارسی https://www.۳dmaxfarsi.ir

ایزوگام شرق پارس
ایزوگام شرق پارس

شرکت تولیدی پیروز پوشش تکبام (شماره ثبت ۱۱۵۷) با نام تجاری (ثبت شده) شرق پارس از پیشرفته‌ترین کارخانجات تولید کننده انواع عایق‌های رطوبتی (ایزوگام) و مشتقات با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا.

پیام محمدی
پیام محمدی

طراح سایت - بسیار خوشحالم که تو بهترین جامعه مجازی طراحی #دکوراسیون و #معماری ایران در خدمت شما هستم. در کنار #معماران و #طراحان خوب...

محمود قلی زاده
محمود قلی زاده

فروش موبایل و تبلت و انواع لوازم جانبی تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل و تبلت

مدرن سقف
مدرن سقف

شرکت مدرن سقف اسپادانا با پیشینه 12 ساله و داشتن نمایندگی سقف های کششی از شرکتهای اروپایی از پیشگامان این صنعت دکوراسیون میباشد. آنچه شرکت مدرن سقف اسپادا را از دیگران متمایز میکند تعهد به انجام بهترین طراحی، بهترین نصب و در کوتاه ترین زمان ممکن، میباشد. شعارمدرن سقف این است: بهترین مشاوره، با بهترین خدمات در کنار بهترین محصول مدرن سقف در راستای تعهده به خدمتی که ارائه میدهد علاوه بر گارانتی 10 ساله محصول و خدمات، تا 6 ماه کلیه تعمیرات و نگهدرای و نظافت را به صورت رایگان ارائه خواهد داد.

علی رسولی
علی رسولی

مجری نمای خشک مدرن در سراسر کشور