#جرثقیل

۲ مورد

نتایج

سیستم قالب میزی :


سیستم #قالب_میزی در سطوح بزرگ کاربرد دارد و در مقایسه با سیستم های دیگر از سرعت و کارآیی بیشتری برخوردار است. در این سیستم با استفاده از میزهایی که به راحتی در راستای افقی و عمودی قابل جابه جایی هستند، بتن ریزی با سرعت بسیار بالا، در سطوح بسیار گسترده انجام می پذیرد.


قالب در مرحله شروع پروژه به صورت یکپارچه نصب می گردد و تا پایان پروژه مورد استفاده قرار می گیرد. حمل و نقل سیستم قالب پرنده توسط #جرثقیل انجام می پذیرد، بدین صورت که پس از #بتن ریزی سقف، توسط جرثقیل به طبقه بالاتر منتقل می شود تا سقف بعدی بتن ریزی شود.

این میزها می توانند به دفعات مورد استفاده قرار گیرند که این امر سرعت بتن ریزی را به طور قابل ملاحظه ای افزایش می دهد. استفاده از رویه پلای وود موجب می گردد تا سطح بتن صاف و صیقلی گردد.


برخی از مزایای سیستم قالب میزی:


۱- سهولت و سرعت بالای باز و بسته کردن قالب.


۲- قالب بندی سطوح بزرگی از پروژه.


۳- قابل حمل از یک مکان به مکان دیگر بدون باز کردن قالب و مونتاژ مجدد آن.


۴- ایمنی و صرفه اقتصادی سیستم.


۵- در این سیستم #قالب_بندی به جای سولجرهای فلزی از تیرهای چوبی و رویه #پلای_وود استفاده می شود، در نتیجه وزن سیستم بسیار سبک می باشد.

۳ نفر پسندیدند

بدون نظر

۱ سال قبل

سیستم #قالب میزی #داربستی :


سیستم قالب میزی داربستی جهت قالب بندی #دال های بتنی تخت و اجرای سقف های وسیع و مرتفع بخصوص انواع سازه های بلند مرتبه مورد استفاده قرار می گیرد . در این نوع سیستم رویه مونتاژ شده قالب بر روی سیستم داربست قرار گرفته و به آن مهار می گردد. با افزایش و یا کاهش پایه های عمودی، مهارهای افقی و جانبی ، می توان قالب میزی داربستی را برای ارتفاعات مختلف و تحمل بارهای متفاوت تنظیم نمود .


با به کار گیری از این سیستم اجرای عملیات قالب بندی سقف به دلیل سرعت بالای نصب ، سادگی اتصالات و اجزاء، سبکی وزن قطعات و جابه جایی آسان ، بسیار بالاتر بوده و کیفیت سطوح تمام شده# بتن به علت استفاده از رویه پلای وود بسیار با کیفیت و یکنواخت می باشد . قالب های میزی داربستی در مرحله شروع پروژه به صورت یکپارچه نصب شده و بدون مونتاژ مجدد تا انتهای اجرای سازه بتن استفاده می گردند .


پس از بتن ریزی سقف ، قالب به سادگی توسط چرخ های مخصوصی که به پایه های سیستم داربست نصب می باشد به لبه سقف منتقل شده و سپس توسط #جرثقیل به طبقه بعدی منتقل می گردد.

توسط چنگال مخصوصی که به قالب میزی داربستی متصل می گردد،جابجایی یکپارچه سیستم قالب در ارتفاع و طبقات مختلف بوسیله جرثقیل به راحتی و در کوتاه ترین زمان امکان پذیر می باشد .

۳ نفر پسندیدند

بدون نظر

۱ سال قبل

مقایسه کن {{compareList.length.toString().toFaDigit()}}