#مینیمال

۲۱ مورد

نتایج

به لطف آقای علیزاده تو شهر #ایزدشهر در شرق مازندران رفتیم داخل مجموعه عظیم #دیدی و یه نگاه عمیقی به واحدهای #لاکچری برج دیدی انداختیم. یه برج سیزده طبقه با فاصله پنجاه متر از دریا که قیمتاش نجومیه. کف از سیزده میلیون به ازای هر متر که به بیست تومن برای پنت هاوس میرسه!! خلاصه با این مقدمه رفتیم داخلو یه نگاه دقیق به جزئیات واحد انداختیم. واحد دویست وهشتاد متری که کلا پنجره بود!! یعنی وقتی میرفتی تو واحد انگار وسط دریا بودی. تراسهای خیلی بزرگ با نرده های شیشه ای. تمام پنجره ها را تمام قدی با مکانیزم فولکس واگنی گذاشته بودن. شومینه هیزمی! من که اصلا انتظار نداشتم تو یه واحد لاکچری از این شومینه استفاده کنن. گرچه شخصا ترجیح میدم شومینه اتانولی کار میکردن ولی پنجره های زیاد خونه کارو خراب میکرد. کف خونه یه سرامیک بی بند ساب خرده خیلی ساده هیچ چیز خاصی نداشت.


دیوارها رنگ اکریلیک خورده بود بدون هیچ مخلفاتی کاملا ساده. سیستم گرمایش سرمایش هم که فن کوئل بود با یه کار کناف ساده. سرویسها هم چیز پیچیده ای نداشت. روشور معلق با زیره چوبی و کابین تمام شیشه حموم.


سیستم شبکه دیتا و اطفا حریق که البته ساختمون کلا گاز نداشت که براساس استانداردهای جدید بلندمرتبه سازی طبیعیه.


اما بریم سراغ #آشپزخونه که قسمت خوشمزش بود. ورقهای ام دی اف ۲ سانتی که روکش شیشه پرس شده داشت با نوار استیل. یراق آلات کامل آلمانی. کار کاملا بدون دستگیره با استفاده از ابتکار پروفیل یو. اکسسوری تکمیل بود میتونم بگم همه چی گذاشته بود. صفحه روی #کابینت ها کورین سفید ساده. در مجموع یه کار #مینیمال اما خوش ساخت بود اما هرچی حساب کردیم ۷۰ میلیون واسه هر واحد کابینت یه مقدار نجومی بود!!! واحد خوبی بود به دلم نشست نور خوبی داشت و حس خوبی توش داشتم اما #پیمانکار عزیز خیلی کارا میتونست بکنه با توجه به قیمتش که خب نکرد.


ایشالا قسمت شه یکی از ما ها یه روز مالک یکی از اینا باشیم! البته من ترجیح میدم کار #دکور این واحدها رو انجام بدم تا چیزه دیگه!


#عمران #معماری #دکوراسیون_داخلی

۳ نفر پسندیدند

بدون نظر

۱ سال قبل

خانه ای طراحی شده برای اتصال محیط فعلی شهری آن با گذشته ی تاریخی اش. خانه ی #درخت گلابی که توسط گروه طراحی Edgley طراحی شده و در یک سرزمین جنگلی در جنوب #لندن قرار دارد.

این درخت ۱۰۰ ساله از زمانی که این قسمت از دالویچ باغ میوه ی ویکتوریا بود کاشته شده و این همان کلید استراتژی طراحی مدیر Edgley بود.


این خانه از طراحی #مینیمال و #شیک بهره میبرد. برای مطالعه ی بیشتر به آدرس زیر مراجعه فرمایید:


http://heeteh.com/Blog/Post/pear-tree-house-by-edgley-design

۶ نفر پسندیدند

بدون نظر

۳ سال قبل

مقایسه کن {{compareList.length.toString().toFaDigit()}}