درباره ما

صنعت ساختمان مجموعه‌ای گسترده متشکل از کالاها و خدمات گوناگون می‌باشد. قطعاً یکی از پویاترین و بزرگ‌ترین صنایع حال حاضر جهان و به‌خصوص ایران صنایع مربوط به ساختمان‌سازی است که طیف وسیعی از متخصصین و مردم عادی را به خود معطوف داشته است. دراین‌بین ایران به‌عنوان کشوری در حال رشد در گذار از رویکرد سنتی به مدرن در صنایع ساختمان و معماری روبرو است و مبحث گسترده دکوراسیون و معماری داخلی روزبه‌روز بیشتر در ایران در حال رشد است و شغل نوپایی به نام دکوراتور در ایران در حال گسترش است. دراین‌بین با توجه به بازار گسترده و چندوجهی صنایع ساختمان و معماری داخلی و خارجی نیاز به معرفی منابع موثق و باکیفیت جهت ارائه خدمات تخصصی و فروش محصولات باکیفیت و متفاوت احساس می‌شود. قطعاً کشور عزیزمان ایران در گذار خود به مدرنیته معماری و ساختمان‌سازی نیاز به تغییر نگرش تخصصی محور به‌جای نگرش بازاری و سود گرا در این راستا می‌باشد.

مجموعه حیطه در این راستا شکل‌گرفته است و تلاش می‌کند تا با ارائه راهکارهای معتبر و معرفی خدمات و محصولات دسته اول و باکیفیت از میان طیف وسیعی از متخصصین معتبر مملکت در جهت تحقق مدرنیته معماری در ایران قدم بردارد. قطعاً مجموعه‌ی حیطه با توجه به این خواست عمومی در راستای رشد تفکر تخصص محور در بازار ساختمان ایران شکل‌گرفته است و از همکاری گسترده با اهالی صنعت ساختمان که در این جهت حرکت کرده احساس مسئولیت منطقی نسبت به رسته کاری خوددارند استقبال می‌کند.

ساختار کاری مجموعه حیطه به‌صورت کلی شامل موارد ذیل می‌باشد:

۱- ارائه مطالب تخصصی و باکیفیت در زمینه‌های معماری، دکوراسیون داخلی، عمران و ساختمان‌سازی، حیاط سازی و دکوراسیون خارجی و اخبار مرتبط با صنعت ساختمان. تلاش می‌شود تا با استفاده از منابع معتبر و ژورنال‌های خارجی و به‌روز جدیدترین و کارآمدترین مطالب در صنعت ساختمان در زمینه‌های فوق معرفی گردد.

۲- معرفی کالاها و محصولات صنعت ساختمان با توجه به کیفیت و کارآمدی. درنتیجه حیطه می‌تواند منبعی اساسی برای انتخاب کالای باکیفیت و مرغوب برای پیمانکاران و کارفرمایان باشد. در این زمینه سعی شده است تا با سازندگان و واردکنندگان معتبر کشور همکاری شود تا هم‌وطنان عزیز بتوانند با اطمینان کامل انتخاب خود را از میان گزینه‌های ممکن داشته باشند.

۳- معرفی متخصصین و ارائه‌دهندگان خدمات تخصصی ساختمان که از اعتبار و کیفیت آن‌ها اطمینان حاصل‌شده است لذا حیطه در تلاش است تا بتواند دست‌اندرکاران فنی و حرفه‌ای صنعت ساختمان را کنار یکدیگر قرار داده و در جهت معرفی هرچه بیشتر آن‌ها به پیمانکاران و کارفرمایان محترم حرکت کند.

۴- مشاوره تخصصی در کلیه زمینه‌های مرتبط با صنعت ساختمان به صورتی که کارفرما می‌تواند از نظرات فنی شرکت‌ها و افراد معتبر استفاده کرده و بهترین تصمیم را برای پروژه مدنظر خود اتخاذ کند. در این راستا بخش جداگانه‌ای در حیطه تعریف‌شده است که افراد و شرکت‌های متخصص می‌توانند از آن برای هرچه بیشتر دیده شدن خود استفاده کنند.

۵- در جهت افزایش شفافیت قراردادهای اجرای معماری و ساختمانی، مجموعه حیطه تصمیم گرفت تا بخش برآورد هزینه را نیز راه‌اندازی کند. در این بخش افراد و شرکت‌های متخصص با ذکر کلیه جزییات و موارد موردنیاز کارفرما ارقام پیشنهادی خود را برای اجرای یک پروژه در زمینه کاری مرتبط ارائه می‌دهند و این امکان برای کارفرما وجود دارد تا با شفافیت کامل بتواند متخصص موردنظر خود را از میان انبوهی از متخصصین معتبر انتخاب کند. در این زمینه نیز شبکه اجتماعی حیطه می‌تواند به بیشتر دیده شدن اهالی صنعت ساختمان کمک کند.

در انتها شایان‌ذکر است که حیطه یک شبکه اجتماعی کامل درزمینه صنعت ساختمان است لذا متخصصین محترم که قصد معرفی خود را دارند می‌توانند از ساختار فنی حیطه استفاده کرده و با فعالیت هرچه بیشتر خود در این مجموعه موجب هرچه بیشتر دیده شدن خود شوند. به هر شرکت و یا متخصص یک پروفایل حرفه‌ای اختصاص می‌یابد که می‌توانند از امکانات گسترده آن برای هرچه بیشتر دیده شدن خود استفاده کنند.

بخش‌های کاری حیطه گسترده است و با گشت‌وگذار در آن می‌توانید اطلاعات جامعی از نحوه عملکرد ما پیداکرده و از امکانات در اختیار اهالی صنعت ساختمان بیشتر مطلع شوید. در این جهت پیشنهاد می‌شود کلیه بخش‌های حیطه را به‌خوبی مطالعه کرده و اگر سؤالی دارید از ارتباط با ما دریغ نکنید.

مقایسه کن {{compareList.length.toString().toFaDigit()}}