درباره من

توانایی‌ها

    در حال بارگزاری

  • اجرای سقف کشسان دکوراتیو
  • اجرای پوشش دیوار کشسان
  • اجرای سازه چادری
  • اجرای نورپردازی

فعالیت‌ها

سیستم نورپردازی:

در دنیای معاصر همگام با پیشرفت تکنولوژی و تغییر سبک زندگی توجه به روشنایی و نورپردازی بیشتر شده است.نورپردازی تنها به تامین روشنایی فضا بسنده نمیشود . توجه به ویژگی های نور در بالابردن کیفیت نور مصنوعی در معماری از اهمیت بالایی برخوردار است.

یکی از وظایف اصلی در طراحی روشنایی تعیین منابع نوری مناسب مورد نیاز پروژه است. از نظر ظاهری منابع نوری را میتوان به سه دسته اصلی تقسیم بندی کرد.منابع نوری نقطه ای مانند هالوژن و LED، منابع نوری خطی مانند فلورسنت و یا نوارهای LED، و منابع نوری سطحی مانند پنل های LED.

تعریف LED: دیود ها یا نیمه هادی هایی هستند که در برابر عبور جریان الکتریکی از آنها ، نور ساطع میکنند و به دلیل ویژگی هایی که دارند استفاده از آنان روز به روز افزایش می یابد.

نور در معماری دارای دو عملکرد اصلی است. عملکرد اول به عنوان تامین کننده روشنایی است و عمل دیدن را ممکن میکند و از دیگر سو در عملکرد دوم نور به عنوان بر قرار کننده ارتباط دیداری عمل میکند و درمحیط تفاوت ایجاد میکند.

۱ نفر پسندید

بدون نظر

۷ ماه قبل

پوششهای دکوراتیو کشسان

به عنوان المان های جذاب دکوراتیو در درجه اول و به عنوان تامین کننده نور عمومی در درجه دوم مورد استفاده قرار میگیرند .فاکتورهای ماندگاری و عدم تغییر رنگ در دراز مدت، سبک بودن و گوناگونی طرح رنگ در این محصول بسیار مورد توجه معماران و طراحان داخلی قرار گرفته است.

انتخاب نوع و طرح محصول با توجه به طرح معماری و کاربری فضا صورت میگیرد که به شرح زیر میتوان آن را دسته بندی نمود.

- مدل براق و مات و جیر: در این مدل امکان استفاده از نقاط نورانی و یا کریستال های فیبر نوری و یا نصب چراغ های LED وجود دارد. کاربری فضا مسکونی، تجاری یا فضاهای عمومی مانند استخر و لابی میباشد.


- مدل شفاف یا ترنسلوسید Translucid : در این مدل به دلیل شفاف بودن امکان نوردهی از پشت سقف یا دیوار فراهم می باشد.استریپ لاین های LED با شدت نور و رنگ نور مورد نظر طراح در پشت محصول نصب شده و نورعموی در فضا تامین میگردد. کاربری فضا مسکونی، تجاری، اداری و فضاهای عمومی مانند لابی ها و مشاعات میباشد.

- مدل چاپی: در این مدل امکان چاپ طرح مورد نظر طراح ممکن میباشد. چاپ انجام شده دارای پایداری رنگ بوده و ماندگار میباشد. کاربری آن فضاهای مسکونی، تجاری، اداری و عمومی بر حسب نوع طرح انتخابی است. با توجه به طرح انتخاب شده امکان نصب نور در پشت سقف یا دیوار کشسان فراهم بوده و طراحی نورپردازی خاص در این مدل قابل اجراست.

۱ نفر پسندید

بدون نظر

۷ ماه قبل

ساره چادری کشسان

۳ نفر پسندیدند

بدون نظر

۱۱ ماه قبل