درباره من

توانایی‌ها

    در حال بارگزاری

  • عکاسی فضای داخلی
  • عکاسی فضای خارجی
  • ایده پردازی در پروژه های ساختمانی

فعالیت‌ها

حسین علیپور مطلب جدیدی را منتشر کرد
طراحی های داخلی مینیمال - سری دوازده

ما برای شما مجموعه عکسهایی الهام بخش از طراحی داخلی مینیمال را آماده کرده ایم. در این مطلب شما میتوانید سری دوازدهم این مجموعه را مشاهده کنید. در ادامه با حیطه همراه باشید.

۳نفر پسندیدند

۱ نظر

۵ روز قبل

ادامه
حسین علیپور مطلب جدیدی را منتشر کرد
نمونه هایی جذاب از اتاق خواب سفید

یکی از پرکابردترین رنگ‌ها در دکوراسیون داخلی رنگ سفید است. سفید آرامش بخش و نماد پاکی و معصومیت است. دکور سفید مانند یک بوم نقاشی است؛ در اتاق سفید، یک المان رنگی به‌خوبی توجه افراد را به خود جلب می‌کند. درواقع سفید بستری را فراهم می‌کند که دیگر رنگ‌ها خود را به نمایش بگذارند.

۶نفر پسندیدند

بدون نظر

۱ هفته قبل

ادامه

تصاویری از #خانه ی پروین اعتصامی در تبریز


پروین اعتصامی در تاریخ 25 اسفند سال 1285 خورشیدی در خانه‌ای در محله #ششگلان #تبریز و در کوچه‌ای به همین نام، متولد شد و تا سن 6 سالگی که به همراه خانواده به تهران مهاجرت نمود، در این خانه پرورش یافت.

پروین اعتصامی که در اصل نام وی «رخشنده» می‌باشد در خانواده‌ای فاضل و در دامان پدری دانشمند و مادری شاعر تربیت شد و به یُمن بهره‌مندی از فضای ادبی و شاعرانه‌ای که در خانه پدری وجود داشت و قریحه‌ای سرشار از ذوق ادبی و توانایی فراوانی که در این زمینه از آن برخوردار بود، به سرودن شعر روی آورد. پدرش یوسف اعتصام‌الملک، به دلیل اشعار موزون و زیبایی که رخشنده در 8 سالگی سرود، تخلص «پروین» را برای او انتخاب کرد و به تدریج به همین نام شهرت یافت.

وی در روز سوم فروردین ماه سال 1320 خورشیدی در بستر بیماری افتاد و پانزدهم همان ماه در سن 35 سالگی از دنیا رفت و در شهر قم در صحن مطهر حضرت معصومه (س)، به خاک سپرده شد.

۸ نفر پسندیدند

بدون نظر

۲ ماه قبل

حسین علیپور مطلب جدیدی را منتشر کرد
نمونه‌هایی جالب از سینمای خانگی

حتما شما هم مثل من به تماشای فیلم های زیبا علاقه‌مندید. اگر در منزل خود اتاقی اضافه دارید که استفاده‌ی خاصی از آن نمی‌کنید، پیشنهاد میکنم آن را به یک سینمای خانگی تبدیل کنید! یرای دیدن نمونه هایی ناب از سینماهای خانگی در ادامه با حیطه همراه باشید.

۹نفر پسندیدند

۲ نظر

۲ ماه قبل

ادامه