پوششهای دکوراتیو کشسان به عنو... - مدرن سقف


بدون نظر

پوششهای دکوراتیو کشسان

به عنوان المان های جذاب دکوراتیو در درجه اول و به عنوان تامین کننده نور عمومی در درجه دوم مورد استفاده قرار میگیرند .فاکتورهای ماندگاری و عدم تغییر رنگ در دراز مدت، سبک بودن و گوناگونی طرح رنگ در این محصول بسیار مورد توجه معماران و طراحان داخلی قرار گرفته است.

انتخاب نوع و طرح محصول با توجه به طرح معماری و کاربری فضا صورت میگیرد که به شرح زیر میتوان آن را دسته بندی نمود.

- مدل براق و مات و جیر: در این مدل امکان استفاده از نقاط نورانی و یا کریستال های فیبر نوری و یا نصب چراغ های LED وجود دارد. کاربری فضا مسکونی، تجاری یا فضاهای عمومی مانند استخر و لابی میباشد.


- مدل شفاف یا ترنسلوسید Translucid : در این مدل به دلیل شفاف بودن امکان نوردهی از پشت سقف یا دیوار فراهم می باشد.استریپ لاین های LED با شدت نور و رنگ نور مورد نظر طراح در پشت محصول نصب شده و نورعموی در فضا تامین میگردد. کاربری فضا مسکونی، تجاری، اداری و فضاهای عمومی مانند لابی ها و مشاعات میباشد.

- مدل چاپی: در این مدل امکان چاپ طرح مورد نظر طراح ممکن میباشد. چاپ انجام شده دارای پایداری رنگ بوده و ماندگار میباشد. کاربری آن فضاهای مسکونی، تجاری، اداری و عمومی بر حسب نوع طرح انتخابی است. با توجه به طرح انتخاب شده امکان نصب نور در پشت سقف یا دیوار کشسان فراهم بوده و طراحی نورپردازی خاص در این مدل قابل اجراست.

در حال بارگذاری

نظرات کاربران

{{c.fullName}}


عضویت
مقایسه کن {{compareList.length.toString().toFaDigit()}}